AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mazda 6 SportBreak 2.0 Touring (2004)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 6 SportBreak 2.0 Touring |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2004 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat opvalt aan deze auto is het zeer comfortabele maar tevens sportieve rijgedrag. Verder de niet voor Volkswagen onderdoende afwerking en de grote binnenruimte. De automaat is een ware verademing na ruim drie jaar schakelen in de file. Wat tegenviel was de kwaliteit van de speakers, deze zijn vervangen door betere exemplaren. Ook het ingebouwde VDO-navigatiesysteem 5400 is perfect!
PROBLEMEN
Geen
8,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren