Mazda 6 SportBreak 1.8 Touring (2004)

autoreview

Mazda 6 SportBreak 1.8 Touring (2004)

Signalement

Uitvoering6 SportBreak 1.8 Touring
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf8 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik rijd nu 3 weken in mijn nieuwe Mazda 6. Wat mij direct opviel was de zeer comfortabele vering, en de zit in de stoelen was snel gevonden. Al met al een heerlijke auto om te rijden. Alleen als de motor koud is, is de auto erg rauw. Belangrijkste reden voor mij om deze auto aan te schaffen was dat het een Japanner is, die er ook nog is leuk uitziet. Ik hoop dat deze auto me de komende jaren een goed gevoel gaat geven. De vriendschap is in ieder geval gesloten!

Update 23-08-2004. Inmiddels rijd ik nu ruim 3 maanden in deze auto. De km-stand is inmiddels 6.100 km. De auto is teruggeweest bij de dealer omdat de isolatiemat van de benzinetank zou kunnen gaan lekken. Kosteloos door de dealer vervangen. Niets schokkends dus, alleen een terugroepactie had ik niet verwacht op deze auto. Dat gebeurt toch alleen bij Europeanen dacht ik altijd. Verder een probleemloze auto.

Update 04-12-2004. Na ruim een half jaar met deze auto rijden is het nog steeds een feest. het is geen auto die uitnodigt tot flink doorrijden, maar juist een ontspannen rijstijl. Mijn rug is ook zeer content over de stoelen. Mijn vorige auto, een Nissan, had van die Japanse stoelen, waar je na een half uur rugpijn in kreeg, maar in deze Mazda zitten voor mij perfecte stoelen.

28-8-2005. De auto rijdt nog steeds prima. Hij trekt alleen erg naar rechts. Ik heb het gevoel dat de banden, Bridgestone, niet zo geschikt zijn voor de auto. Verder nog steeds een fijne en probleemloze auto.

PROBLEMEN

Problemen heb ik niet ondervonden. Laten we hopen dat dit zo blijft.

06-11-2004. Geen nieuws te melden. Probleemloze auto tot op heden.

04-12-2004. Km-stand ruim 12.000 en geen negatieve ervaringen opgedaan.

28-08-2005. Km-stand 27.000. De auto heeft 1x een grote beurt gehad, zonder problemen.

18-11-2005. Aanrijding gehad. Schade volgens Mazdadealer € 1.200,-. Uiteindelijk bij een schadehertselbedrijf voor € 400,-- laten maken. TIP: bij schade NIET naar de Mazdadealer.

03-06-2006. Km-stand 41.700. Recentelijk geweest voor de 1e grote beurt. De Dealer wees mij op de lichtmetalen velgen die begonnen af te bladderen (voorwielen). Het was mij wel opgevallen, maar heb er weinig aandacht aan geschonken. Door de dealer werd aangeboden om onder garantie 4 nieuwe lichtmetalen velgen te plaatsen. Kosteloos......Alle lof voor de dealer, die uit zichzelf de aanbieding deed.

11-07-2007. Km-stand 60.000. Afscheid genomen van de dealer. De garantieperiode is verstreken, en voor het onderhoud gaan we naar een reguliere garage. Er valt overigens niets te melden, sinds de vorige update is er alleen een kleine beurt en APK uitgevoerd. De auto rijdt prima en voorlopig gaat deze niet weg.

26-03-2008. Km-stand 70.600. Na 4 jaar trouwe dienst en zonder problemen te hebben gegeven gaat de auto morgen ingeruild worden voor het nieuwe model Mazda 6. Hopelijk gaat deze me net zo goed bevallen als deze. Ik kan eigenlijk heel kort zijn. De auto heeft jaar prima dienst gedaan. Ik heb slechts 2 minpunten ondervonden. De auto trekt soms naar rechts, heeft hioj al vanaf het begin gedaan en het gaspedaal blijft soms hangen.

Hiermee wordt deze review afgesloten.

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.