Land Rover Range Rover Td6 Vogue (2002)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Range Rover Td6 Vogue |
---|---|
Versnellingen | 5, Automaat |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2002 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
We hebben deze Range-Rover aangeschaft omdat we regelmatig met een paardentrailer rijden.
Hij trekt de trailer voortreffelijk, hij zoeft werkelijk over de weg!
Ook als we op wintersport gaan is het echt een genot en je hebt geen sneeuwkettingen nodig omdat de wiel veel grip hebben, mede door de 4WD.
Het interieur is werkelijk prachtig, mooi hout, lichte kleur leder afgewerkt met fraaie donkerbruine stiksels, het exterieur oogt erg dik en massief, stoere lijnen geven hem een dikke uitstraling.
Het navigatiesysteem is weleens in de war maar naar het opnieuw opstarten werkt het weer prima.
De klimaatregeling is zeer prettig, beter dan een gewone airco, waar ik nogal snel verkouden van word.
De xenon verlichting is erg prettig want het geeft veel meer licht dan de gewone verlichting.
De kosten van deze auto zijn wel erg hoog maar daar kies je voor als je deze auto koopt, het verbruik van 1 op 10 valt erg mee in verhouding tot de benzinemotoren.
Update:
Er staat inmiddels 105000 kilometer op de teller, nogsteeds helemaal probleemloos.
Alles ziet er nog nieuw uit, en werkt ook nog perfect.
Er zijn 3 ledjes vervangen, dat is eigenlijk al vrij snel, na 3 jaar, want er wordt een levenslange levensduur vermeld.
Wij zijn van plan door te rijden tot eind 2007, en dan een nieuwe V8 diesel te bestellen, want de auto verveelt absoluut nog niet, in tegen stelling tot onze eerdere auto’s.
PROBLEMEN
Er zijn inmiddels 3 ledjes vervangen.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren