Kia Rio 1.5 LS (2004)

autoreview

Kia Rio

Signalement

UitvoeringRio 1.5 LS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf17 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Vanwege gezinsuitbreiding gezocht naar een betaalbare, grotere nieuwe auto. Na 3 bijna afgereden auto"s gehad te hebben was dat onze wens.

Uitgekomen bij het nieuwe actiemodel: de IceII in sedanuitvoering. Ook met de hatchback gereden, deze vinden we persoonlijk er wat goedkoper uitzien als de sedan.

Standaard op de IceII is airco, centrale deurvergrendeling op afstand, stootstrips in kleur carosserie en navagatiesysteem. Verder is het ’gewoon’ een 1.5 LS uitvoering.

Voordelen zijn de grote (diepe) kofferbak, de ruimte voorin voor volwassenen en de relatief luxe uitvoering voor zijn geld. Blaupunkt navigatiesysteem, 4 luidsprekers van redelijke kwaliteit, getint glas,metaalkleurige afwerking ophet dashboard en de deurhandgrepen binnenin. Kofferruimte netjes bekleed, stoffering interieur ’gewoon’ maar wel goed afgewerkt.

Nadelen zijn het blikkerige geluid bij het sluiten van het kofferdeksel (ook bij de hatchback), de beperkte ruimte achterin voor volwassen (hoewel een persoon tot 1.80 meter best redelijk zit, langer is even behelpen). Verder is het een motor die op toeren gehouden moet worden, onderin heeft hij niet heel veel zin, boven de 4000 toeren trekt hij echter stevig door.

Al met al, gezien de uitgebreide garantie, de internationale assistentie en het uitrustingsniveau, als je rondkijkt naar een betaalbare auto is een proefrit zeker wel de moeite waard en geen verspilde tijd.

PROBLEMEN

Tot nu toe geen problemen ondervonden.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.