Kia Ceed Sporty Wagon 1.4 CVVT X-ecutive (2011)

autoreview

Kia Ceed SW
Kia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia CeedKia CeedKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia Ceed SWKia CeedKia CeedKia Ceed SWKia Ceed SW

Signalement

UitvoeringCeed Sporty Wagon 1.4 CVVT X-ecutive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2011
Jaar van aanschaf2011
KM-stand bij aanschaf5 km
KM-stand laatst44.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

prima leaseauto

  • 44.000 km

Auto anderhalf jaar bereden als leaseauto. Kwam gloednieuw voorrijden, in de versie met het 5-extra's pakket (navigatie, achteruitrijcamera, bluetooth, airco, lm velgen). Voor de prijs (20.585 cataloguswaarde) een leuk uitgevoerde auto, ook de afwerking/kwaliteit is prima voor elkaar. 'k Vond de navigatie met het moderne touchscreen veel gemakkelijker af te stellen dan in bijv. de Ford Focus. De bijtelling (20% van een relatief lage aanschafwaarde) was goed te doen, en ook het benzineverbruik was netjes constant ca 1:13 gemiddeld.

Mijn enige probleem was eigenlijk de slijtage van de bestuurdersstoel: de zitting zakte m.i. te snel in, na ca 20.000 km al merkbaar. Een beroep op de 7-jaars garantie had geen zin: dealer en leasebedrijf werkten tegen en wilden er niet aan. Had graag een nieuwe stoel of een steviger zitting gehad. Je maakt toch 35-40.000 km per jaar in zo'n auto en moet dan gewoon goed zitten vind ik. Ook kreeg ik de stand van de zitting niet optimaal afgesteld. De onderbenen werden enigszins afgekneld doordat de stoelzitting niet lager zakken c.q. niet verder kantelen kon.

Ook enkele foutjes in de navigatiekaart. De dealer bood uiteindelijk aan een update erop te zetten. Storend vond ik verder (dit punt lees ik ook bij enkele andere reviewers van dit model) dat de speed-control boven de 120 geen constante snelheid aanhoudt maar continu enigszins varieert rondom de bepaalde snelheid. Ik werd er tureluurs van en gebruikte 'm uiteindelijk niet meer. Verder een fantastische auto, die als 1.4 ook gewoon leuk meekomt in het verkeer, niet overdreven lawaaiig is, goed stuurt en natuurlijk een zee aan ruimte biedt. 'k Vond 'm er best leuk uitzien met de herziene neus, maar het laatste type 2012 is natuurlijk helemaal af. Dat doen ze goed bij KIA, regelmatig een bij de tijds model uitbrengen. Verder niets dan complimenten.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Kia Ceed

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.