Jaguar Sovereign 4.0 (1990)

autoreview

Jaguar Sovereign 4.0 (1990)

Signalement

UitvoeringSovereign 4.0
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar1990
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf212.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De wagen rijdt als een vliegend tapijt en heeft heel veel karakter. Iedere keer als ik de sleutel omdraai krijg ik een kleine glimlach op mijn gezicht.

Het geluidsniveau is erg laag. Wel is er wat rijwind en bandengeruis hoorbaar op hoge snelheid. Het is dan ook een semi-klassieker dus dat vergeef je de wagen zeker.

Vering is uitermate comfortabel. Wel is deze niet bepaald sportief ingesteld. Maar deze auto is dan ook niet gebouwd om snel mee de hoek om te gaan.

Acceleratie is ruim voldoende. Zeker vanaf 80 met de automaat in sportstand. Maar weinig auto’s kunnen dit bijbenen.

Aangezien het een wat oudere wagen betreft zul je de auto op een gepaste manier moeten behandelen. Dus: goed warmrijden etc.

PROBLEMEN

Een paar nieuwe achterbanden en een vervuilde returnvalve voor de oliedruk.

Driekhoekje achterste zijruit vervangen. Voorspoiler verniewd.

Let wel. Het betreft hier een topklasse auto dus het onderhoud is niet goedkoop.

Vaak zijn de aangeboden exemplaren dan ook voorzien van veel achterstallig onderhoud.

4,3
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    5
  • Comfort
    5
  • Kosten
    3
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens