Hyundai Getz 1.6i GLS (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Getz 1.6i GLS |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand bij aanschaf | 7 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Laat ik beginnen u te vertellen dat wij de trotse bezitter waren van de Renault Clio Williams 2.0. Na jaren toch wel grote kosten bij beurten en katalysator problemen hiervan gingen we op zoek naar een andere auto. We hadden al goede contacten met Honda, want onze 1e auto was een Honda CR-V.
We gingen voor een Honda Jazz, maar omdat we niet op een paard wilde wedden en wilde weten wat we voor ’Willy’ terug konden krijgen, zijn we gaan onderhandelen met de buren in dit geval Hyundai. Na het onderhandelen toch maar een proefrit met de Getz. Ongelooflijk.. geen Jazz was meteen de reactie. De 1.6 rijdt ongelooflijk lekker. We gingen zelfs twijfelen over de Willy. Veel teruggekregen en met geen haar spijt de Getz gekocht. Meteen een gele gekocht, want dat is ook lekker sportief. Super auto voor een super prijs, en naast de super rijkwaliteiten ook nog genoeg ruimte voor de kinderen en de boodschappen. Zeer tevreden dus! Hij is nu bijna 2 jaar, en nog steeds probleemloos.
PROBLEMEN
Eingelijk geen problemen.
Na de aanschaf bleek alleen het middenconsolepanneltje wat los te zitten 1 drukkertje geloof ik. Dit hadden we al gemeld, maar we dachten bij de eerste beurt zeggen we dit nog wel. Klein puntje van kritiek, dit kostte direct bijna 7 euro. Dit had volgens mij service van de zaak moeten zijn en voor noppes. Daarna alleen maar fijne en zorgloze kilometers. Omdat deze auto sportief is en daartoe ook wel uitnodigt hebben we het streefgebruik niet gehaald, maar toch 1 op 13 tot 14 is netjes te noemen (met onze rijstijl). We stonden op het punt om onze oude Honda CR-V in te ruilen voor nog een Getz 1.6 maar omdat op vakantie gaat met zijn 4’en met bagage, dan wat lastig word gaan we nog even verder zoeken. De inruilprijs van de Honda doet echter ons nog steeds twijfelen. Een nieuwe auto voor nog geen 4000 euro erbij tegen een Honda uit 1998... Hulde voor de dealer en Hyundai.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren