Hyundai Excel 1.3i LS (1999)

autoreview

Hyundai Excel

Signalement

UitvoeringExcel 1.3i LS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2014
KM-stand bij aanschaf189.200 km
KM-stand laatst204.900 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Tot nu toe zeer positief over deze auto.

  • 204.900 km

Ik ben nu bijna een jaar eigenaar van deze auto en tot nu toe ben ik er ontzettend blij mee.
Gekocht voor 1000 euro en tot nu toe elke cent waard. Hij start altijd en rijdt soepel. Toegegeven, echt vlot is hij niet en even snel inhalen op de snelweg is er niet bij, maar mijn positieve beoordeling is puur gebaseerd op prijs/kwaliteit verhouding. Oftewel in ogenschouw nemende dat deze auto 16 jaar oud is heb ik veel luxe voor die 1000 euro.

Ruim genoeg om met 2 volwassenen en 3 pubers in rond te crossen. Electrische ramen voor, electrisch schuifdak en airco.

Als je een ruime fijne auto zoekt voor weinig geld en weinig maandelijkse kosten dan is het echt een aanrader.

Gemiddeld rijd hij zo rond de 1 op 15 en qua verzekering en wegenbelasting ben ik maandelijks iets van 55 euro kwijt dus dat is voor mensen met een kleine beurs zoals ik best wel lekker.

Binnenkort APK en ik verwacht geen grote dure verrassingen.

O ja, Ik ben zelf 1,73 en heb alle ruimte, maar voor de wat langere mensen is het wel irritant dat het stuur niet in hoogte verstelbaar is. Mijn man is 1,88m en kan er op zich wel in rijden maar wel met de beentjes wijd :-)

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.