Hyundai Excel 1.3i GS (1995)

autoreview

Hyundai Excel

Signalement

UitvoeringExcel 1.3i GS
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf128.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Is een verrassend vlotte auto voor in de stad en kan ook op de snelweg goed meekomen.
Heb vooral gemerkt dat het een zeer betrouwbare auto is nog nooit ene hapering gehad. Zitten voor de rest geen fratsen in of aan de auto.
Voor ’t geld een goede en betrouwbare auto maar heeft ook geen extra’s.
Is ook behoorlijk zuinig 1 op 16,5 km is goed te doen.
Onderhoud is ook niet extreem duur, onderdelen zijn goed verkrijgbaar.

PROBLEMEN

Geen enkel probleem gehad

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.