Hyundai Coupé 2.7i V6 FX (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Coupé 2.7i V6 FX |
---|---|
Versnellingen | 4, Automaat |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 50.000 km |
KM-stand laatst | 56.400 km |
ERVARINGEN
- 50.400 km
Er zitten standaard heel erg veel opties op de auto dat bevalt wel vooral de automatische versnellingsbak en klimaat regeling zijn erg fijn.
Qua motorvermogen hoef je ook niet te klagen, nee het is geen ferrari maar in het alledaagse verkeer kan je uitsekend mee komen dus daar absoluut geen klagen
over.
het verschil van 75PK (Opel Astra 1.6) naar 167PK Hyundai Coupe 2.7V6 aut) is ook wel een heel erg groot verschil.
De automaat schakelt ook lekker vlot door, altijd zo snel mogelijk naar de 4de versnelling, en bij de kickdown gaat deze gelijk 2 versnellingen terug en dan komt die heerlijk grom van V6 goed tot zijn recht.
Ik heb heb aan deze auto pas 2 min puntjes ondekt dat is dat hij eigenlijk echt voor het asfalt gemaakt is want klikkers is echt niet fijn en dan hoor je de achteras heel erg, en het verbruik is wel hoog ik rij bijna alleen maar binnen de bebouwde kom en rijd 1 op 7 das ongeveer 350 km op een tank.
Xenon verlichting inbouwd echt een hele verbetering in vergelijking met halogeen voor iedereen een aanrader.
PROBLEMEN
- 50.400 km
08-11-2008:Auto voor een wintercheck naar de dealer gebracht en de accu was stuk, deze laten vervangen en hij doet het weer als een zonnetje.
APK
- 56.400 km
zo de auto weggebracht voor de eerste APK en kleine beurt en dat viel mee er was niks aan de hand met de auto en met de beurt zijn alleen de normale dingen gedaan (luchtfilter, olie, vloeistoffen).
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.