Hyundai Accent 1.3i GL (2003)

autoreview

Hyundai Accent
Hyundai AccentHyundai AccentHyundai AccentHyundai Accent - interieurHyundai Accent - interieur

Signalement

UitvoeringAccent 1.3i GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2003
Jaar van aanschaf2003
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik heb deze auto van de zaak gekregen en heb er een liefde/haat verhouding mee (met de auto welteverstaan).
Hij is afgrijselijk lelijk en ziet er goedkoop uit. Het interieur is ééntonig grijs en slaapverwekkend.De prestaties zijn aanvaardbaar voor een 1300cc, tegen 140km/u op de snelweg cruisen is geen probleem.
De bediening van de ruiten is manueel en bespaart me een abonnement bij de fitness. Het stuur is overbekrachtigd wat de voeling met het wegdek niet ten goede komt. Het schakelen van de versnellingsbak gaat stroef en hakerig, regelmatig kraken van de versnellingsbak is ook niet vreemd aan deze auto. Het windgeruis rond de spiegels is er ook te veel aan. De stoelen zijn niet goed en geven onvoldoende steun. Het voertuig kraakt en rammelt langs alle kanten, vooral de achterklep is een ramp.
De goede kant van de auto: het is een bedrijfszekere no-nonsense auto.

PROBLEMEN

Hij laat me niet in de steek.

3,5
  • Betrouwbaarheid
    5
  • Prestaties
    2
  • Comfort
    2
  • Kosten
    5
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens