Honda Jazz 1.4 Hybrid Elegance (2011)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Jazz 1.4 Hybrid Elegance |
|---|---|
| Versnellingen | 1, Sequentiële Automaat |
| Bouwjaar | 2011 |
| Jaar van aanschaf | 2011 |
| KM-stand bij aanschaf | 12 km |
| KM-stand laatst | 77.000 km |
weer zoals verwacht
- 2.900 km
Waarom rijd ik Honda?
Gewoon omdat ik een betrouwbare auto wil waarmee ik alleen voor het reguliere onderhoud naar de garage moet.
( en daarbij maakt het niet zoveel uit dat je een paar duizend kilometer te laat komt!!)
En ook deze hybride voldoet weer uitstekend.
Hij is stil, zuinig, comfortabel, ruim, gebruiksvriendelijk en kan prima met het verkeer mee.
Mijn verbruik is tot nu toe gemiddeld 1 op 18 waarbij ik op de snelweg rond de 130 km/u rij.
Vakantie
- 6.985 km
Op vakantie geweest naar Zuid-Frankrijk en ruim 3600 km gereden. Auto bevalt nog uitstekend en met 3 personen en bagage is 135 km/u een prima kruissnelheid. Verbruik valt dan nog mee. Ik moet wennen aan de autom. klimaatregeling want die blaast alleen maar uit de dashboardopeningen en blijft constant in de recirculatiestand staan wat de hoeveelheid frisse lucht in de auto niet ten goede komt. Buitentemperatuur was rond de 25 graden en ik had de temp. in de auto op 21 staan dus zou hij toch uit zichzelf uit de recirculatiestand moeten gaan, dat deed de vorige Jazz wel. Dus toen het systeem maar handmatig bediend.
Nog steeds super
- 21.065 km
Heb inmiddels ruim 21000 km gereden en nog steeds bevalt de auto geweldig. Een vakantie naar Zuid-Frankrijk van bijna 4000 km. met gemiddeld 1 op 18,5
De eerste beurt is inmiddels uitgevoerd en behalve een rammelende hoedenplank was er niets bijzonders.
Blijft gewoon een prima auto
- 37.851 km
Inmiddels bijna 38000 km op de teller.
Op 32500 km een beurt gehad bij de dealer volgens onderhoudsschema. Geen bijzonderheden, prijs 313,= incl. nieuw
pollenfilter en het verversen van de cvt.
Toen zijn gelijk alle computerupdates geladen en de auto blijkt daarna nog zuiniger te zijn. Vakantie Zuid-Frankrijk gem. 1 op 18
Ben nog steeds zeer tevreden over deze Jazz.
Geen nieuws, goed nieuws
- 68.201 km
Doet het nog steeds prima, wordt steeds zuiniger of ik let er misschien nog meer op. Heeft nu twee beurten gehad. Om de 30.000 km kan dus uitstekend. Banden nog de originele en remblokken rondom ook nog goed. Totale onderhoudskosten 865,= incl. twee nieuwe H4 lampen uit voorzorg.
ingeruild
- 77.000 km
Vandaag is mijn nieuwe HR-V Elegance CVT afgeleverd.
De Jazz heeft mij 78000 km volkomen storingsvrij vervoerd.
Alleen een kleine en een grote beurt gehad, ruitenwissers, remblokken rondom en banden waren nog nooit vervangen.
Hoop dat de HR-V ook zo'n succes wordt.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.



