Honda CR-V 2.0i Executive (2004)

autoreview

Honda CR-V
Honda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-VHonda CR-V - interieur

Signalement

UitvoeringCR-V 2.0i Executive
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2004
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Geweldige auto! De CRV is een zeer comfortabel afgeveerde SUV, met een wegligging die de meeste anderen in zijn soort het schaamrood op de kaken bezorgt. Wat mij vooral bevalt is de combinatie van gebruiksmogelijkheden, binnenruimte, comfort en uiterlijk.
Mijn vorige auto was een BMW 330d met 184pk en een koppel van 390nm, maar vreemd genoeg heb ik die auto nog steeds niet gemist na 20000km in de Honda. Het is gewoon een fijne allrounder voor een redelijke prijs.
Ik heb de versie met lederen bekleding, automaat en schuifdak en dat maakt de auto helemaal af.
Qua binnenruimte is hij te vergelijken met een mercedes ML; 5 volwassenen zitten echt ruim, mede door het ontbreken van de tunnel in de vloer.
Leuke gadgets zijn de picknicktafel, de middenconsole die neerklapbaar is en de verstelbaarheid van de achterbank.
Verdere voordeel vind ik het feit dat de materialen in de binnenruimte allemaal makkelijk met een natte lap simpel schoon te mken zijn ( zeker icm de lederen bekleding.)

PROBLEMEN

Tegenvallers zijn het ontbreken van een parkeersensor, een cruisecontrol en het feit dat de zit voorin nooit helemaal perfect te krijgen is voor mijn 1m89.

De Hondadealer is een geheel nieuwe ervaring voor mij.
Moest je bij de topmerken soms twee weken in de wachtrij voor een beurtje o.i.d., bij honda lijkt het wel alsof ze niks te doen hebben en blij zijn dat je langskomt.
Gezien de betrouwbaarheid van een honda tegenover de problemen bij BMW en Mercedes tegenwoordig wel logisch eigenlijk.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Honda CR-V

Lease'm
Honda CR-V 2.0 HEV 2WD Elegance 30th Anniversary Edition
€ 889
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.