Honda CR-V 2.0i ES (2004)

autoreview

Signalement

UitvoeringCR-V 2.0i ES
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2009
KM-stand bij aanschaf80.000 km
KM-stand laatst139.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Prima auto

  • 82.000 km

Sinds een maand in ons bezit en het is echt een geweldige auto.
Veel ruimte, veel comfort en prima prestaties. De hoge zit is echt ideaal. Tot op heden geen enkel probleem ervaren.

Nog steeds prima

  • 89.000 km

Ik heb de auto nu een half jaar en ik hij bevalt prima. We zijn ermee op vakantie geweest naar Italië met de caravan erachter en dit ging uitmuntend. Veel trekkracht maar je moet hem wel op toeren houden en de caravan ligt er zeer stabiel achter. Super.

Verkoop

  • 139.000 km

Na 4 jaar neem ik nu afscheid van onze Honda CR-V. Wij hadden een caravan maar deze hebben we vorig jaar verkocht dus heb ik niet meer zo'n grote auto nodig. Deze auto heeft ons altijd comfortabel en betrouwbaar gebracht waar we moeten zijn. Iemand deze dus een sterke betrouwbare auto zoeken met een no-nonsens karakter heeft hiermee een perfect product.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.