Honda Civic Coupé 1.5 LSi (1995)

autoreview

Honda Civic Coupé

Signalement

UitvoeringCivic Coupé 1.5 LSi
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1995
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf152.000 km
KM-stand laatst152.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Aankoop

  • 152.000 km

aangezien ik de Coupe al langer een heel mooie wagen vond en de reputatie van Honda kende,was het tijd om mijn Toyota Corolla (Diesel) om te ruilen voor iets sportiever en vinniger. De Toyota bleek zijn waarde nog goed gehouden te hebben want deze werd verkocht aan een exportbedrijf voor 350euro meer dan ik de wagen indertijd betaald had:-)

De eerste rit was een leuke eerste Honda-ervaring. Stabiel en betrouwbaar in de bochten,dit waren mijn eerste indrukken van de wagen. Uiteraard was de 1.5i-motor ook een leuke verrassing

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.