Honda Civic 2.2i-CTDi Sport (2008)

autoreview

Honda Civic 2.2i-CTDi Sport (2008)

Signalement

UitvoeringCivic 2.2i-CTDi Sport
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf119.600 km
KM-stand laatst119.600 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Auto opgehaald

  • 119.600 km

Vandaag de auto wezen ophalen.

Eerste indruk is super. Wat een heerlijke motor. Soepel en veel koppel. Wel wat anders dan de 1.4 benzine die ik gewend ben.

Het onderstel is vrij hard, wat zorgt voor een goede wegligging. Op sommige ondergronden wordt dit wat minder comfortabel, dit neem ik echter voor lief.

Het futuristische uiterlijk en interieur vindt ik erg mooi, maar begrijp dat dit erg persoonlijk is.

Over de betrouwbaarheid kan ik op dit moment nog niet zoveel zeggen. Ik hoop dat dit net zoals mijn vorige auto zal zijn.

Verbruik: Ik heb nog onvoldoende kilometers gemaakt om hier een goed oordeel over te kunnen geven en kom hier later op terug.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.