Honda Civic 2.2i-CTDi Sport (2007)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Civic 2.2i-CTDi Sport |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2007 |
Jaar van aanschaf | 2009 |
KM-stand bij aanschaf | 73.000 km |
KM-stand laatst | 73.000 km |
Nieuwe auto (uit de leasepool)
- 73.000 km
Ik moest de auto ophalen in Groningen, waar een andere businessunit van ons bedrijf zit. Eenmaal aangekomen toch wel een beetje teleurgesteld, niet in de auto op zich. Wel in hoe hij opgeleverd werd. Niet gewassen, vol met hondenharen van binnen en de pookjes voor de ruitenwisser en knipperlichten waren zo vies dat mijn vingers eraan bleven plakken... Lekker collegiaal! :-(
Wat me opviel was de cockpit, je waant je bekant in een ruimteschip met al die schermpjes en glimmerigheid om je heen. Dat is niet zo mijn ding, net als de buitenkant, maar die zie je toch niet als je er in zit. Verder was het misschien wel een van de beste auto's die ik tot nu toe heb mogen rijden als bedrijfswagen. Fijne zit, fijne stoelen, lekker veel opbergruimte, goede radio, grote kofferbak en die achterbank is heel erg slim.
In het laatste weekeinde dat ik hem had ben ik ermee heen en weer naar Zurich gereden, geen enkel probleem voor zowel de auto als de bestuurder!
Ik heb er iets meer dan 40.000 km in gereden in de periode van juni 2009 tot en met februari 2010, nooit problemen gehad behalve een lekke band. Hij is niet heel zuinig, maar dat lag waarschijnlijk meer aan mijn rechtervoet. ;) Mijn oordeel: bijzonder aan te raden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.