Honda Civic 1.8i-VTEC Executive (2006)

autoreview

Honda Civic 1.8i-VTEC Executive (2006)

Signalement

UitvoeringCivic 1.8i-VTEC Executive
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2008
KM-stand bij aanschaf70.000 km
KM-stand laatst172.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 172.000 km

na het behalen van mn rijbewijs een Ciic 1.5 GL gekocht, toen werd ik besmet met het Honda-virus.. Na de GL een Civic 1.5 dxi gekocht.. Deze auto heb ik 7jaar met veel plezier in gereden tot ik de auto niet zonder motortransplantatie meer door de keuring kreeg. Toen overgestapt naar een Clio 1.8 Rsi maar na een halfjaar begon toch weer het Hondavius op te spelen en dardoor mijn huidige Civic gekocht..

Wat een aparaat!! We rijden best veel kilometers, maar wat een plezier elke keer weer als ik instap!! Ik BoB ook altijd met plezier! M'n Civic rijdt snaarstrak, en hangt ook heerlijk aan het gaspedaal! Door een zuinige rijstijl aan te meten zit ik gemiddeld op 6.8l per 100km(volgens boordcomputer).. Ook wel netjes voor een 1.8!! Maar dat kan ook anders hoor!! De spoiler over het achterraam heb ik totaal geen problemen mee, Ik vind het juist wel prettig (wel mede dankzij de grote buitenspiegels) dat hij er zit met achter me rijdend verkeer!! de lampen vallen vaak net achter de spoiler weg dus geen last van hinderlijk licht in de spiegel :)

De auto heeft eigenlijk alles erop en eraan. Hij heeft ingebouwde Navi, beige lederen bekleding, bluetooth climate control, etc etc..

en ik ben er na 2 jaar zelfs achter gekomen dat de auto voice control heeft!! Totaal nutteloos haha want op een knopje drukken gaat toch veel sneller, maar zeer leuke gadget!

Het enige wat ik met de auto heb gehad was het vervangen van de remmen, deze waren compleet af.. Ik denk dat de vorige eigenaar behoorlijk deze heeft gebruikt, en onlangs was er een relais van de airco kapot.

Over wat ik in sommige reviews lees van een haperende AB heb ik gelukkig geen last! Ook het afdekklepje van de benzine tank werkt elke keer naar behoren..

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.