Honda Civic 1.3 DSi i-VTEC Hybrid (2006)

autoreview

Honda Civic Hybrid
Honda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic HybridHonda Civic Hybrid

Signalement

UitvoeringCivic 1.3 DSi i-VTEC Hybrid
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2006
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf234.456 km
KM-stand laatst245.000 km
Lezerswaardering: 17%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mijn eerste Honda Hybrid en is toe aan een nieuwe accupakket, en dan?

  • 245.000 km

Na een proefrit deze Honda gekocht.
Fijne wagen. Lekkere stoelen en goed geveerd. Heerlijke opties allemaal en goeie audio.
Maar het is een 2e handsje met een onbekend verloop ivm het accupakket. Ja de volgende word er waarschijnlijk weer een Honda. Hybrid, misschien. het zijn uiteindelijk de accu's he. Brandstof is betrouwbaarder om 2e hands te kopen.
Nu op 266675 km is het accupakket echt op. En dan nu.
Goede auto, maar een nieuw accupakket. Wat nu? Dag waarde t/o accupack is samen € 0,0 aan waarde. Word vervolgd.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.