Ford Sierra (1992)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Sierra |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1992 |
Jaar van aanschaf | 2008 |
KM-stand bij aanschaf | 135.000 km |
KM-stand laatst | 147.000 km |
Sierra 2.0i GT
- 147.000 km
Nadat de Omega schade had opgelopen kwam ik terloops tegen een Sierra van 16 jaar oud. Ik ben op deze auto gevallen, omdat hij uniek was qua uitvoering en de nette staat. Hij had als extra's raamantenne, elektrische ramen, voorruitverwarming en RS-velgen. Ik kocht en verkocht de auto voor € 1.000,00. De enige onkosten waren tijdens apk in mei een middendemper ad. € 140,00.
Al met al heb ik genoeg plezier beleefd aan de Sierra. Een navigatiesysteem heb ik ingebouwd op de plek waar normaliter de cassettes geparkeerd waren. Verder Hij heeft me nimmer in de steek gelaten en er zat genoeg pit in en verbruikte 7 liter op 100 km. Ik ergerde me wel aan de hakerige schakeling. De koppeling kon niet worden versteld en als ik met het gaspedaal speelde, schokte de auto hinderlijk. Op z'n laatst kreeg de auto slijtagesporen. De achtervering werd slecht, elektrische ramen werkten niet meer en de accu was op. Ik heb de auto verkocht, omdat ik totaal wat anders wilde en wat groter: OPEL Sintra 2.2i.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren