Ford Sierra 1.6 CL (1991)

autoreview

Ford Sierra

Signalement

UitvoeringSierra 1.6 CL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1991
Jaar van aanschaf1999
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto kocht ik na mijn Honda CRX wat ene verademing was qua ruimte.
Helaas heb ik deze auto niet meer maar zou er zo weer 1 kopen..
Het was een Sierra ’Azur’ met schuif/kanteldak en getinte ramen. Motorvermogen was net iets te weinig (was een 1.6) voor zijn gewicht. Voor de rest een geweldige auto waar ik heel veel plezier aan heb gehad.

PROBLEMEN

Het gewone waar een Ford gevoelig is; bougies, bougiekabels en verdelerkap.
Voor de rest totaal geen gekke dingen aan gehad.

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.