Ford S-MAX 2.0 EcoBoost 203pk Titanium (2012)
autoreview
Signalement
Uitvoering | S-MAX 2.0 EcoBoost 203pk Titanium |
---|---|
Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2012 |
Jaar van aanschaf | 2012 |
KM-stand bij aanschaf | 50 km |
KM-stand laatst | 120.000 km |
Rampenplan
- 120.000 km
In mei 2012 gekozen voor de S-Max, op grond van goede testrapporten, mooi uiterlijk, complete uitvoering en een zee van ruimte. Company car, met de intentie deze auto t.z.t. uit de lease over te nemen en privé verder te rijden.
Inmiddels mijn baan opgezegd, maar we zien toch maar af van de aankoop....:
Na ca. een jaar rijden begonnen de eerste problemen; bumpersensoren een paar keer vervangen. Na nog een half jaar begonnen de motorproblemen. Inmiddels zijn vervangen: 3 van de 4 bobines, 2 lambdasondes, uitlaatspruitstuk (was krom, fabrieksfout maar na garantie geconstateerd), turbo (zat vast aan spruitstuk), en nu net weer tandwielen bij de nokkenas. Het afgelopen halfjaar gemiddeld eens per maand bij de garage langsgeweest.
Conclusie: mooie auto, mooi afgewerkt, maar notoir onbetrouwbaar. Met deze ervaringen achter de rug nooooit meer een Ford.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.