AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Ka 1.3i Trend (2002)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Ka 1.3i Trend |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2002 |
| Jaar van aanschaf | 2002 |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De Ford Ka, die ik heb, heeft een prachtige lichtblauwe metallic kleur en is voorzien van airco en Kabrio pakket. De auto rijdt fantastisch, goeie stoelen (ik ben 1m91). Het verbruik is met gemiddeld 1 op 14,7 op de korte stukjes met het dak open of met de airco aan. (en het is heerlijk zo’n vouwdak).
Er zijn maar weinig garages die zo"n goede service en goede klantvriendelijkheid bieden zoals Autobedrijf Kleijer Voorthuizen.
PROBLEMEN
geen.
10,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (0)
Reageren