AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ford Focus Wagon 1.8 TDdi 90pk Trend (2000)
autoreview
Signalement
| Uitvoering | Focus Wagon 1.8 TDdi 90pk Trend |
|---|---|
| Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2000 |
| Jaar van aanschaf | 2003 |
| KM-stand bij aanschaf | 78.500 km |
| KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat is dat een verschil, tussen mijn ´oude´ Sierra en mijn huidige Focus! Niet in lengte of breedte, maar in rijden; de Focus is lekker stug geveerd en dat kon ik niet van mijn Sierra zeggen (vering van een 2cv eend).
Ik moest wat wennen aan de Focus, want ik heb nu stuurbekrachtiging, voorwielaandrijving en diesel (90pk).
Ik heb nu een veel modernere auto met veel praktische kofferruimte (Sierra sedan absoluut niet), airco, elektrische bediende ramen, abs en 30pk minder vermogen, maar dat merk ik nog niet zo.
Kortom de auto is fenomenaal.
PROBLEMEN
81.000 km multiriem (garantie)
8,5
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




Lezersreacties (0)
Reageren