Ford Explorer EV Extended Range RWD Premium (2024)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Explorer EV Extended Range RWD Premium |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 5 km |
KM-stand laatst | 5.814 km |
Ford Explorer EV
- 5.814 km
Ik heb onlangs de Ford Explorer EV meegenomen op vakantie en ben bijzonder onder de indruk van zijn prestaties. Ten eerste is de actieradius fantastisch; ik heb constant rond de 450 tot 550 km gehaald op één lading, zelfs bij een snelheid van 120 km/u. Dit maakt de auto ideaal voor langere ritten zonder voortdurend zorgen te maken over het volgende laadpunt.
Wat het laden betreft, is het een genot om te zien hoe snel de Explorer EV weer klaar is om te gaan. Het snelladen van 10% naar 80% in slechts 25 minuten is buitengewoon handig, vooral tijdens een pauze onderweg. Je hoeft nooit lang stil te staan en je bent snel weer op pad.
Een ander groot pluspunt is het navigatiesysteem. Dit systeem plant laadstops feilloos in, en geeft precies aan waar je kunt laden en hoelang het duurt. Dit neemt veel stress weg en maakt lange reizen veel aangenamer.
Wat het comfort betreft, zit de Ford Explorer in de topklasse. De AGR-stoelen bieden een fantastisch zitcomfort, zelfs tijdens lange ritten. Je merkt echt het verschil, vooral qua ondersteuning van de rug en zithouding.
Al met al is de Ford Explorer EV een geweldige reisgenoot voor lange afstanden, met indrukwekkende prestaties, een uitstekend laadproces, en ongeëvenaard comfort. Ik zou hem zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en comfortabele elektrische SUV.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Ford Explorer EV
Lees ook
In dit stukje Duitsland is het net alsof je in Amerika rijdt
Ford Explorer vs. Renault Scenic: Dominantiedrang bij de duurtesters - Dubbeltest
Elektrische Ford Explorer: nu met bijna €3.000 korting
Test: Ford Explorer – Goed uitgewerkt idee
Tesla Model Y in juni weer de nummer één van Nederland
Gerelateerde forum topics
Lezersreacties (5) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.