Ford Escort 1.8 TD 70pk Business Edition (1997)

autoreview

Ford Escort

Signalement

UitvoeringEscort 1.8 TD 70pk Business Edition
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1997
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf180.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

We hebben deze auto toevallig gekocht, we waren op zoek naar een Astra Diesel maar hebben een verstandige keuze gemaakt. De 70 pk sterke diesel is niet de modernste en sterkste maar een fijne krachtbron, koud moet je hem ontzien maar eenmaal warm is het erg prettig rijden. De luxe in dit model omvat alles wat je wenst. De in hoogte verstelbare stoel is in ons geval een uitkomst. Wegligging is ook erg goed, het onderstel is stevig en comfortabel stuurkwaliteiten doen je vermoeden dat ie achterwielaangedreven is. De stoelen en zit positie zijn van dien aard dat je er makkelijk een dag in kunt zitten, ook de airco draagt daar aan bij. Het verbruik is ongeveer 1op16/17. Onderhoud vraagt niet meer aandacht dan noodzakelijk. De uitlaat bv. is nog origineel. Al met al een erg prettige auto die we nog jaren willen rijden, de 400.000 willen we halen! Overigens ben ik begonnen met het bijmengen van zonnebloemolie in de diesel, nu een 25% zonder problemen.

PROBLEMEN

De wielophanging rammelt wat, maar dat doet het nu al 60.000km dus zal wel zo horen.
De lak (wit) is ronduit slecht.
Schokbrekers zijn ook vervangen.
En na een ongelukje bleek reparatie erg duur maar toch maar gedaan omdat het een fijne auto is.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.