Fiat Punto 1.3 MultiJet 16v 80 Lounge (2015)

autoreview

Fiat Punto
Fiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat PuntoFiat Punto

Signalement

UitvoeringPunto 1.3 MultiJet 16v 80 Lounge
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2018
KM-stand bij aanschaf61.000 km
KM-stand laatst280.097 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De grijze muis

  • 61.000 km

Als economische vervanger van mijn Alfa Romeo GT kwamen we al snel uit bij de Fiat Punto met de 1.3 JTD deze kwamen in redelijke getallen uit de lease dus nog geen 3 jaar oud en 61.000 op de teller maar wel mooi ruim 7 van de ruim 17.000 euro nieuwprijs afgeschreven. We ging specifiek voor een Lounge uitvoering en de kleur vonden we niet heel belangrijk, achteraf hadden we liever de zilver grijze gehad ipv. de antraciet grijze.

De grijze muis

  • 280.097 km

Vandaag de auto ingeleverd en we vervolgen onze weg in ee Skoda Superb Combi, net een beetje meer auto voor ons gezin.

We zullen ongetwijfeld nooit meer zo goedkoop auto rijden, afgerond 25 cent per kilometer over de volledige duur inc. accessoires en boetes. Alles bij elkaar heeft de auto ons ongeveer 44.000 euro gekost in 7 jaar en 10 maanden.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.