Fiat Coupé 2.0 16v (1996)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Coupé 2.0 16v |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1996 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 65.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat een aparte auto is dit zeg. Hij ziet er erg mooi uit en vooral de blauwe kleur staat hem erg goed. Het is natuurlijk echt een sportauto en met stevige motor, maar daar later meer over. Hij zit erg goed met redelijk sportstoelen en ook, wat erg meevalt, je kan achterin nog behoorlijk zitten. Nou ja als je niet te groot bent... Ook de kofferruimte met bijna 300 liter valt niet tegen. Je kan er flink wat boodschappen in kwijt.
Dan over het rijden. Hij is heel sportief, en ligt als een blok op de weg. Je kan er heel hard een bocht meenemen. Ook heeft de auto heel veel grip. Het lukt bijna niet om met wielspin weg te rijden, terwijl de auto niet eens ESP heeft! Het vermogen van deze 2.0 motor is met 140 pk ruim voldoende. Hij trekt goed en is vrij vlot. In zo’n 9 seconden naar de honderd en met een topsnelheid van 210 is goed te leven.
Alleen hij is niet echt geschikt voor lange ritten op de snelweg, want dan maakt hij wel wat herrie, maargoed daar koop je zo’n auto ook niet voor. Het lawaai wordt veroorzaakt door het sportieve motorgeluid wat dan gaat vervelen.
Aan de andere kant is het juist leuk dat de auto zeer sportief klinkt en is het ook helemaal niet storend als je maar niet zoveel op de snelweg zit.
PROBLEMEN
Tot nu toch nog geen problemen met deze auto. Voordat we hem kochten is uit voorzorg de distributieriem al vervangen. (Dat is een gevoelig punt bij deze auto)
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties4
- Comfort3
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren