Fiat Bravo 1.9 Tds 100 SX (1998)

autoreview

Fiat Bravo

Signalement

UitvoeringBravo 1.9 Tds 100 SX
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf132.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Ik ben heel tevreden met deze auto, maar ik moet toegeven dat ik hiervóór niet al te beste auto"s heb gehad. Ik vind de grootte van de auto prettig en hij ziet er best leuk uit, voornamelijk door alle opgeplakte spoilers. Ik maak veel kilometers en op de snelweg rijdt hij erg prettig. Wat wel jammer is, is dat de turbo pas bij hoge toerentallen gaat werken en dat de airco heel veel vermogen wegneemt.

PROBLEMEN

Tot nu toe geen problemen gehad.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.