Fiat Bravo 1.6 16V GT (1999)

autoreview

Fiat Bravo

Signalement

UitvoeringBravo 1.6 16V GT
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf1999
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Bijzonder mooie auto, er zijn niet zoveel modellen die er goed uitzien. Vooral in de GT trim, voor relatief weinig geld krijg je veel comfort!
- 15’ velgen, stuur en pook met leer. Verwarmde spiegels en electrische ramen en centrale deurvergrendeling, spoilers, bumpers alles in kleur gespoten. Alles wat in "99 denkbaar was voor die prijsklasse zit er op.

- auto is te strak/hard geveerd, rijcomfort is duidelijk minder dan bij concurrentie. Maar daarvoor gaat hij snel de bocht om!
Rijdt verder goed, alleen je voelt alles van de weg. Als je van sportief houdt heeft hij een zeer goede wegligging.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.