Daewoo Matiz SE (2000) #2
autoreview
Signalement
Uitvoering | Matiz SE |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2000 |
Jaar van aanschaf | 2000 |
KM-stand bij aanschaf | 3 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
We hadden een extra auto nodig maar financieel hadden we het niet breed. Dan kom je bij de goedkopere auto"s al snel bij een Matiz uit. De Matiz is het afgekeurde model dat de opvolger van de Twingo had moeten zijn. Renault vond het model niet hip genoeg ten opzichte van de huidige Twingo en Deawoo kocht het afgekeeurde model (zoals Deawoo wel vaker doet). Vervolgens
overtrof de verkoop van de Matiz de verkoop van de Twingo. Niet vreemd. Voor nog geen 8000 euro heb je een 5 deurs auto waar je ruim met 4 personen in kunt zitten, compleet met centrale deurvergrendeling en electrische ramen voor.
Het 3-pittertje weegt ongeveer 800kg dus lekker goedkoop in verbruik en belasting. Op een volle tank (30/35 liter) rij je 450km en per 3mnd betaal im 38
euro geloof ik. Ook kan hij best snel, 150km/u rijdt hij wel, bij 160km/u houd het op. Boven de 140 maakt hij wel erg veel lawaai.
Natuurlijk krijg je geen luxe interieur voor 8000 euro dus dat is behoorlijk plastic. De deuren zijn dun en komen niet echt echt veilig over. De deuren schijnen ook makkelijk te forceren te zijn. Zijwind voel je erg goed en het comfort van de stoelen laat oo te wensen over. Maar met het oog op de prijs ben ik er toch erg
tevreden over.
PROBLEMEN
- Kapotte bougie
- Wat klein onderhoud
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.