Citroën Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2003 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Ik rij een champagnekleurige Picasso als leaseauto. De auto is bijzonder compleet uitgerust. De enige opties die ik extra heb genomen, zijn een glazen schuifdak en trekhaak.
Mijn vrouw en ik waren eigenlijk uit nieuwsgierigheid een proefrit gaan maken. We waren meteen verkocht. De ruimte, de hoge zit, het rijcomfort en uiteraard het speelse gedurfde ontwerp.
Sinds 14 januari van dit jaar hebben we al heel wat plezierige kilometers met de auto gemaakt. De rijeigenschappen zijn bijzonder prettig: vlot, makkelijk bestuurbaar en biedt prima zicht rondom. Ook het zitcomfort is goed. Door de armsteunen heb je het gevoel in een fauteuil te zitten. Je zit ook lekker hoog waardoor je goed kunt rondkijken in het verkeer. Ook de instap is hierdoor bijzonder makkelijk.
De standaardopties zijn zeer praktisch, zoals de boardcomputer, maar ook het -door de airco- gekoelde dashboardkasje. Verder zijn de vele opbergvakjes ideaal. We maken veel dagtripjes en dan heb je nogal wat bij je…
We hebben twee kleine jongens en kochten daarom een dubbele kinderwagen. Deze past zonder problemen achter in de auto. Door het ontbreken van een console tussen de voorstoelen kom je makkelijk naar achteren en heb je echt het idee een busje te hebben. (Heel handig om snel bij de kinderen te zijn!)
Het winkelwagentje achterin is superhandig. Heb je een paar boodschappen? Geen gezeul met mandjes, gewoon je eigen wagentje en hup achter in de auto.
De auto is een echte aanrader voor gezinnen. Zo zijn de kinderen bijzonder makkelijk in hun stoeltjes te zetten door de hoogte van de auto. Ook voor mensen die slechter ter been zijn in het een prima auto. Je stapt makkelijk in en uit en je zit goed recht. Als ik in een ‘normale’ auto rijd, heb ik altijd het idee dat ik op de grond zit….
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren