AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive (2001)
autoreview
2
Signalement
Uitvoering | Xsara Picasso 1.8i 16V Exclusive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
De auto is aangeschaft in lease in 2001 en wordt gereden op gas. Het eerste wat opvalt is de enorme ruimte en het comfort. Het is een probleemloze auto. Ook op gas behoudt de auto zijn trekkracht. Het enige minpuntje is het verbruik met een caravan achter de auto. Dan verandert deze in een veelvraat. Zowel op benzine als op gas heb je dan een verbruik van gemiddeld 1:4. Voor de rest hebben wij geen problemen gehad met deze auto.
PROBLEMEN
120.000 km stuurslot kapot
10,0
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.