Citroën Berlingo 1.6i 16V Multispace (2001)

autoreview

Citroen Berlingo
Citroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen BerlingoCitroen Berlingo - interieur

Signalement

UitvoeringBerlingo 1.6i 16V Multispace
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2001
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

De Citroen Berlingo heeft heel veel nuttige ruimte.
Wegligging is redelijk, wel veel windgeruis.
Voltanken lukt nooit, door de terugslagklep in de tank, meestal tot 80 a 90%, dit is vrij lastig als je elke keer in de file staat om te tanken (Frankrijk)
Achterzijraampjes zijn knudde, rammelt, en vrij kwetsbaar.
Erg veel interieurrammeltjes.
Prettige sterke 1600 motor, alleen de versnellingsbakverhoudingen zijn niet goed gekozen.
vooral zijn 1e versnelling had lager moeten liggen voor een beter koppel, ook had de vijfde versnelling
een overdrive moeten zijn, nu maakt hij vrij veel toeren.
Hierdoor ook veel herrie van de motor in het interieur.
Slechte caravantrekker, het duurt erg lang vanuit stilstand tot dat je een beetje op gang bent.
Als je eenmaal rijdt, gaat het prima!

PROBLEMEN

Airco defect, slecht opgelost door de dealer, uiteindelijk in Frankrijk laten repareren, div. relais defect, uiteindelijk na veel zeuren een coulance-regeling afgedwongen.
Elektrisch verwarmde buitenspiegels verwarmden niet meer, links en rechts, vervangen in de garantie, nu zijn ze weer (allebei) stuk.
Na de vakantie (met caravan 1000kg) schakelde hij slecht, een uitgelopen naaldlager was de boosdoener.
De gehele bak had schade opgelopen, totale revisie,
geschatte kosten 2000 euri"s, na 50000km en 3.5 jaar.
Dit is wel een erg zure citroen!

4,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.