Citroën Berlingo 1.6i 16V Multispace (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Berlingo 1.6i 16V Multispace |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze auto bevalt me totaal niet. Veel problemen.
De wegligging van deze auto is zeer beroerd. Achteraf had ik natuurlijk een langere proefrit moeten maken. De 1.6 motor is goed en levert goede prestaties.
PROBLEMEN
Na een maand werd de airco al vervangen. Deze toch al dure optie functioneert nog steeds slecht. De airco maakt veel bijgeluiden en koelt slecht. De dealer wil er nu een nieuwe indoen voor euro 500,- en daar ga ik natuurlijk niet mee accoord. Ik mag aannemen dat dit garantie is na 14 maanden. De ventilatie is ook slecht. Zodra het maat iets vochtig is dan is achter alles beslagen. Verder zijn er veel rammeltjes te horen is de stof van destoelen na anderhalf jaar versleten. ik zit nu op stoelhoezen van de Halfords van 40 euro. Ik kan deze auto aan niemand aanraden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren