Cadillac Seville STS (2001)

autoreview

Cadillac Seville STS (2001)

Signalement

UitvoeringSeville STS
Versnellingen4, Automaat
Bouwjaar2001
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf200.000 km
KM-stand laatst200.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Mijn droom auto

  • 200.000 km

Goede dag.

Met heel veel tevredenheid 2 jaar zonder maar ook een dubbeltje onkosten te hebben gereden de Mitsubishi grandes verkocht en op zoek naar weer een dikke V8.

Wij zijn 2 jaar geleden met 1 auto gaan rijden omdat de vrouw 25 kilometer moet rijden naar haar werk en ik 4 kilometer.
nu de werkgever van mijn vrouw een auto van de zaak voorstelden is het weer tijd voor een dikke auto wat ik altijd heb gehad.

maar wat koop je dan ???

Mijn wensen waren simpel een dikke V8 en een mooie auto.
bmw 735/ 740 /750
Mercedes S 430 / 500 W 220
Of echt mijn droom een Caddilac Seville sts.

De laatste is het geworden, Lang gezocht naar een mooi exemplaar en die vond ik.

Bekijk de Foto wat een kar.
Ik woon in Spijkenisse en de auto stond in Beetsterzwaag ( bij drachten )235 km rijden.

Hup de auto in en kijkje nemen.
Aangekomen bij SV auto,s stond er een geweldige auto.
Proefrit gelijk verkocht en de deal rond gemaakt.

op naar Spijkenisse met mijn nieuwe aanwinst.

Maar de volgende ochtend de auto ingestapt en niks doen Dan krijg ik het heel warm !!!!!!!!!

Anwb er bij zet er een accu klem op de relais kast en hup lopen.
Auto heeft even stil gestaan dacht ik dus misschien lost het zich zelf op.

De volgende ochtend u raad het al niks.
Wel stroom maar geen startmotor die zijn werk wil doen.
Weer Anwb er bij en alles door gemeten en kwam tot de conclusie dat de startmotor het probleem was.

Voor de kenners van deze auto die weten waar de startmotor zit bij deze auto.
Gelukkig heb ik een maatje van mij die een grage bedrijf heeft die gek is van Amerikaan.

Die gebeld en kwam gelijk met het verhaal Ray je ben aan de beurt, want je startmotor zit onder je inlaat spruitstuk. Ojee dat gaat eurie,s kosten dacht ik.

Maar moet toch gemaakt worden dus de auto naar zijn grage gebracht.

Na 3 dagen auto weer terug, gelukkig vielen de kosten wel mee € 335.

Nou heb ik de Auto gekocht bij SV Auto,s in Beetsterzwaag ZONDER GARANTIE.

Ik heb de man toch gebeld en ondanks dat ik geen garantie heb krijg ik toch € 100 vergoed.

Dit noem ik nog eens grote klasse want ik heb nergens recht op en toch een deel vergoed, Er zijn toch nog auto bedrijven die wel te vertrouwen zijn en vind het echt van grote klasse hoe dit afgehandeld is door SV Auto,s

Nu rijd de Auto ( glijd 0 over de weg wat een auto en wat zit er allemaal op voor optie,s De betrouwbaarheid zet ik nog even 2 sterren

Ik hou u op de hoogte met mijn ervaringen ik ga eerst genieten.

Nog even dit.
Zoekt u nog een gebruikte Auto kijk even op de site van SV auto,s in Beetsterzwaag echt een aanrader.


7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.