BMW X5 3.0d Executive (2004)

autoreview

BMW X5
BMW X5BMW X5BMW X5BMW X5BMW X5BMW X5 - interieurBMW X5 - interieur

Signalement

UitvoeringX5 3.0d Executive
Versnellingen6, Automaat
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2015
KM-stand laatst205.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Super trek auto

  • 205.000 km

Onlangs heb ik een caravan gekocht. Op moment van aanschaf caravan was ik in bezit van een bmw 320d uit 2004 die ik destijds in 2005 had gekocht met 70.000 km op de teller. Tot nu toe de beste sterkste en geweldigste auto in mijn bezit. Inmiddels heeft deze 320 ruim 400.000 km op de teller en is nog steeds in topstaat.
Echter de caravan die ik had gekocht bleek toch te zwaar om te trekken althans motorisch niet maar rij comfort was er niet meer bij 80 km/ u was de caravan de auto de baas.
Gedwongen naar een zwaarder trek auto gezocht. Vele merken bekeken maar kwam toch steeds terug bij bmw daar ligt echter ook mijn hart. Wat werdt het dan ? 530d e60/e61 x3 of toch de x5 ????? 1 ding was zeker : wilde perse 4x4. Na enkel tegenvallende x3 s te hebben bezocht heb ik besloten toch voor de grote broer te gaan ! De x5! Na wat korte caravan ritjes met de x5 heb ik de grotere trip gedaan ook in de sneeuw. Magnefiek wauw wat een verschil met de 320d. In begin had ik mijn twijfels maar nu .... helemaal verliefd!
Motorisch oer sterk... comfort prima... luxe in orde verbruik iets hoger maar een groot min punt vindt ik toch wel .....DE WEGENBELASTING pffff... maar dat valt bmw niet te verwijten. Met zoon 205 euro (diesel .2080 kg limburg) valt dat wel tegen. Helaas.
Maar voor iedereen die een goede trekauto zoekt raadt ik de x5 zeker aan. Ik heb trouwens de e53 serie ik geloof dat de nieuwere series wat gewichts besparing hebben ondergaan dat scheelt dan weer in wegenbelasting.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.