BMW X1 sDrive18i (2017) #3

autoreview

BMW X1 sDrive18i (2017)

Signalement

UitvoeringX1 sDrive18i
Versnellingen7, Automaat met dubbele koppeling
Bouwjaar2017
Jaar van aanschaf2020
KM-stand bij aanschaf61.000 km
KM-stand laatst61.000 km
Lezerswaardering: 12%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Dacht zonder 6 pitter komt het nooit goed.

  • 61.000 km

Na 7 , 5 en 4 serie en X5 zag ik de X1 F48 staan bij de BMW dealer.
Had weinig vertrouwen in de drie pitter na al die 6 cilinders.
Na 2 aspirine genomen te hebben toch de moet te hebben gehad om met de X1 1.8i proef te gaan rijden.
Na 3 uur was ik volledig overtuigd en een rijervaring rijker. Vroeger een 323i gehad en deze 1.8i blijkt dus net zo veel pk's te hebben als die 323i. (140pk)
Ongelooflijk....
Ook de adaptive cruisecontrol vond ik geweldig werken.
Conclusie : Fijne stille auto met vrij hoog rijcomfort.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.