BMW i5 eDrive40 (2024)

autoreview

BMW i5 eDrive40 (2024)

Signalement

Uitvoeringi5 eDrive40
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2024
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf16 km
KM-stand laatst16 km
Lezerswaardering: 18%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Had er meer van verwacht

  • 16 km

Hiervoor had ik een G30 530e. Dan verwacht je dat de G60 voortborduurt op de G30 en verbeterd. Dat is helaas niet het geval. Het is nl op vele gebieden een stap terug. Ik zal wat voorbeelden noemen: deurhand grepen binnen en buiten; minder ergonomisch. Geen muziekopslag op 'harde' schijf. Geen kantelschuifdak, geen afdekschijf voor bekerhouders, matig aanvoelende zonnekleppen even zor voor stoelmateriaal aan zijkant. Navi matig actueel, te groot gegroeid, geen geweldige actieradius, harmam kardom is oude hifi versie. Geen sensatec op leer optie voor dashboard meer. Automatisch inparkeerfuctie voor in geheugen opgeslagen plek verloopt hakkelend en langzaam. 20" velgen alleen met extra brede versie achter. Autopilot functie die in Duitsland ia toegestaan is voor NL auto's niet beschikbaar. Ik rijdt hier veel. Luchtvering achter meer marketing dan merkbaar. Dus bezint eer ge begint. Ik was te verliefd op de G30 de G60 kan dit waarmaken.

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.