BMW 320d Touring EfficientDynamics Edition Luxury Line (2011) #5
autoreview
Signalement
| Uitvoering | 320d Touring EfficientDynamics Edition Luxury Line |
|---|---|
| Versnellingen | 6, Handgeschakeld |
| Bouwjaar | 2011 |
| Jaar van aanschaf | 2011 |
| KM-stand bij aanschaf | 10.000 km |
| KM-stand laatst | 38.500 km |
Ervaring
- 38.500 km
Na ruim een jaar in een BMW X1 2.0d 177pk te hebben gereden zijn wij gaan kijken naat een 3 serie touring. Tweede kind was op komst en hadden iets meer ruimte nodig.
Na zoeken op internet kwamen we terecht bij Jan de Jong te Hilversum. Dit keer hedden we besloten om geen nieuwe maar eentje waarvan de kop eraf was. Daar stond ie dan 320d ede 20% bijtelling in het wit met panoramadak.
Na een uur testrit besloten om te kopen en werd een week later in Capelle a/d IJssel voor de deur afgeleverd.
Nu ruimschoot een jaar later kan ik een ding erover zetten: Wat een geweldige bak. Stap na elke rit lachend en fris eruit zonder klachten. Vooral de sportstoelen hebben een grote rol. En natuurlijk de 380 NM koppel die vanaf 1900 toeren beschikbaar zijn is een mooie beleving.
Betreft de navigatie Pro. was ik al gewend in de X1 die perfect functioneert.
Afgelopen jaar vaak naar Duitsland mee gereden en iedere keer dat ie 235 op de klok tikte was de wegligging perfect in mijn ogen. (als een zuignap)
Kort gezegd een geweldige auto met in mijn ogen een geweldige wegligging en rijeigenschappen.
Nu langzaam op zoek naar een 5 serie diesel (waarschijnlijk 525d of 530d) als vervolg auto hiervan.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.




