BMW 320d touring (2001)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 320d touring |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2001 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Betreft een zeer sportieve gezinsauto en tevens een heerlijke reisauto. Dit alles tegen een aantrekkelijk laag brandstofverbruik. De rijeigenschappen zijn van een topniveau, het model is fraai en spoort met de prestaties. Zowel op normale (Nederland) als op hoge (Duitsland) snelheid blijft de auto rustig met een voorspelbaar weggedrag. Ook op hoge snelheid blijft de auto stil. De remmen zijn van topniveau. De prestaties van de diesel zijn beter dan zijn benzine-soortgenoten. Vooral het koppel is superieur.
De volgende auto wordt zeker weer een BMW, maar dan wel met een sportonderstel. Dit om de auto nog strakker in de bocht te laten zijn.
PROBLEMEN
Geen, met uitzondering van wat parkeerschades, aangebracht door derden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren