Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)

autoreview

Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)
Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)Audi A6 4.2 V8 quattro (2000)

Signalement

UitvoeringA6 4.2 V8 quattro
Versnellingen5, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2000
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf145.000 km
KM-stand laatst150.004 km
Lezerswaardering: 58%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Ingetogen Geweldenaar

  • 150.004 km

Eindelijk,na geruime tijd zoeken vond ik er een,een dikke A6 met weinig km op de teller,De auto die je al jaren zou willen kopen ,maar financieel was dat steeds onmogelijk.
Waarom dan zo'n zware,dure.niet echt zuinige Audi?
Altijd al gewild,Audiliefhebber sinds kinds af aan,en nu een partner die dit deelt.
Het is spaanse import,leuk die tekst in het Spaans op het display ;).
Maar wat een auto,alle opties.Recaro interieur met stoelverwarming.hemel is ook bekleed met leer,schakelknoppen aan het stuur.Bose geluid.achterbank neerklapbaar.schuifkanteldak..enz..

Nu de 150000 km gepasseerd.enige tot nu toe was de accu,die begon langzaam op te raken...95 amp..bijna 200 euro.maar dat neem je voor lief.dikke auto dikke rekeningen..
En ja het stugge onderstel met schroefset is niet echt comfortabel,dus de 16" standaard wielen maar laten zitten,ook de Recaro's zijn best stevig,maar de zitpositie is goed.
Het Bose geluid is gewoon geweldig.
En zoals bijna alle vorige Audi's..wat kraaltjes in het dashboard.wat rammeltjes onder de auto,(quattro,stugge veren...)
Maar dat is het dan ook.elke rit,zelfs naar het werk is genieten met een big smiley.


Wat nog te doen?:grote beurt, distributie riem,automaat beurt,airco beurt en de remmen zullen komend jaar nog volgen

Kost nog veel,maar dit is mijn droomauto die ik nog minstens 10 jaar wil rijden.en dan valt het ook wel weer mee. Zelfs het verbruik valt me mee.1 op 9,5 gemiddeld.
Mijn vorige auto Ford Explorer was een V6 4.0 die haalde met moeite 1 op 6
Gelukkig wonen we in de grensstreek en is op 10 km afstand de euro 98 benzine €1,40..

Update:
Ondertussen staat de teller op 156.000 km
Automaat is nu gespoeld bij Transtune in Deurne.ondanks dat zelfs de Audi dealer aanraad om de automaat dicht te laten zolang hij goed schakeld,toch merkbaar verschil.
En als je ziet wat eruit komt na bijna 20 jaar..
Tevens de oude vierkant geworden Michelins eraf en 4 nieuwe erop,en uitgelijnd.stukken beter rechtuit stuurgedrag.
En helaas,rechter katalysator kapot.rammelt behoorlijk.
Dat kan op leeftijd.die komt komende week aan de beurt.
Rest in januari nog de distributieriem met toebehoren.dan is het weer een geheel nieuwe Audi
Maar wat een lol en big smile elke kilometer,daar doe ik het voor.

Update:
Vandaag bij 156000 km de distributieriem met toebehoren vervangen,tevens beurt en remschijven voor met blokken .
Kost aardig wat maar de Audi is nu weer klaar voor vele jaren,op het reguliere onderhoud na dan.
Omdat niet bekend was wanneer de distributieriem vervangen was.en de riem er toch al behoorlijk afgeleefd uitzag was het noodzaak,je wil niet gokken met zo'n blok dat het in de soep loopt..
Nog altijd meer dan blij elke kilometer die ik rij

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Audi A6

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.