Audi A4 Avant 3.0 5V (2002)

autoreview

Audi A4 Avant 3.0 5V (2004)

Signalement

UitvoeringA4 Avant 3.0 5V
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2004
Jaar van aanschaf2020
KM-stand laatst149.160 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De nieuwe youngtimer

  • 149.160 km

Eindelijk! Zo kan ik deze revieuw wel beginnen. Eindelijk weer een eigen auto ipv lease, eindelijk weer een auto waar ik alles aan kan en mag doen wat ik wil . Wat heb ik dit stiekem gemist. Toen ik bij mijn nieuwe baan mocht kiezen uit weer een leaseauto of een (royaal) mobiliteitsbudget was de keuze snel gemaakt. Ik wilde weer een leuke auto!

En hier is hij dan... Een audi a4 3.0 V6 MTM turbo met handbak. Op dit moment voorzien van erg leuke extra's;
* MTM bi-turbo pack :-) Opgebouwd in 2019 met nieuwe delen bij mtm.
*18' inch velgen, opnieuw gecoat in een donkere tint
*H&R streetcomfort schroefset
*S4 achterspoiler
*S4 grille
*Pioneer avic systeem met apple carplay

De auto heb ik nu een ruime week in mijn bezit en ik heb er nog niet veel mee gereden. De auto is weg geweest voor een grote beurt en ik heb de auto van binnen en buiten helemaal laten reinigen.
De paar honderd km's die ik er wel mee heb gereden zijn pure fun. Het geluid van de v6 is top. De auto is lekker laag en stug wat de rijbeleving versterkt. Met 220PK is het nog steeds een vlotte auto maar niet meer zo extreem als twintig jaar geleden tussen het huidige verkeer.

Dat was het voor nu. Als ik er in de komende weken echt wat km's mee ga rijden komt er weer een verslag.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.

Praat verder op het forum