Audi A4 Avant 1.9 TDI 90pk (1998)

autoreview

Audi A4
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 - interieurAudi A4

Signalement

UitvoeringA4 Avant 1.9 TDI 90pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2001
KM-stand bij aanschaf94.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Pluspunten:
- Degelijkheid en afwerking; hier geen rammeltjes, kraakjes of afbrekende plastic onderdelen.
- Voorspelbaar weggedrag
- Fijne reiswagen

Minpunten:
- Prijs/ruimte verhouding; krappe beenruimte achterin en relatief kleine bagage ruimte
- Zwaartepunt van de motor ligt te hoog, waardoor de auto over de voorwielen duikt bij bochten
- Audi dealers
- Inbraak gevoelig; onze schaduwkant van de maatschappij heeft kennelijk geen enkele moeite met de portiersloten van de Audi. Dit gezien het feit dat men kans zag om 3 maal in 1,5 jaar de sloten op identieke wijze open te krijgen (op diverse locaties in Nederland). Uiteraard had de Audi dealer hier nog nooit van gehoord.

De auto is inmiddels geretourneerd aan de lease maatschappij.

PROBLEMEN

Een enorm olie verbruik. Uiteraard wordt dit door het Audi dealer netwerk als normaal bestempeld:
"Nee meneer, dit hoort nu eenmaal bij een diesel."

Voor de goede orde, geen van de andere diesel auto´s ooit in mijn bezit geweest (VW, Citroën) hebben ooit zo´n excessief motorolie verbruik gekend.

5,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? nee

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.