Audi A4 Avant 1.9 TDI 110pk (1998)

autoreview

Audi A4
Audi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 AvantAudi A4 - interieurAudi A4

Signalement

UitvoeringA4 Avant 1.9 TDI 110pk
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1998
Jaar van aanschaf2002
KM-stand bij aanschaf157.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Na 2 jaar passat (tdi) te hebben gereden,wilde ik eens iets anders en heb besloten een a4 avant te kopen. Een audi is net iets exclusiever dat sprak mij wel aan. Over de auto zelf heb ik weinig te klagen, oke de binnen ruimte valt wel een beetje tegen vooral achterin. Daar tegenover staat wel een flink portie rijplezier. Snel, directe besturing, een stel goede remmen en bij dit alles ook nog eens behoorlijk zuinig (gem. 1op17). TOP!!

PROBLEMEN

Het enige waar ik problemen mee gahad heb,is het rechter schakelaartje van het raam. Nieuwe erin en klaar. Verder geen problemen.

7,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.