Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark 16V Veloce Distinctive (2003)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 147 1.6 T.Spark 16V Veloce Distinctive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2003 |
Jaar van aanschaf | 2011 |
KM-stand bij aanschaf | 181.800 km |
KM-stand laatst | 184.300 km |
- 184.300 km
Ik heb de Alfa Romeo 147 nu 1 maand en ik ben er zeer tevreden over. Het is mijn 1e auto en heb deze gekozen omdat hij zeer betaalbaar was en toch nog luxe heeft.
De auto rijd echt heerlijk, de wegligging ervan is echt perfect. Aan vermogen kom je ook niet echt te kort, met 120pk kom je goed mee met het verkeer. Het geluid in de auto is prima, bij Nederlandse snelheden hoor je de banden bijna niet. Ook is de motor lekker stil tot 4000RPM dus je wordt niet gek van het geluid. Kom je boven de 4000RPM krijg je een heerlijk geluid maar ook weer niet te overdreven.
Wat ik soms wel jammer vind is dat de traction-control redelijk vroeg ingrijpt bij het wegrijden, dit is gedeeltelijk opgelost door nieuwe voorbanden.
Mijn gemiddelde verbruik ligt op 10,6km/l.
Nadelen:
Tot nu toe heb ik de Stadslichten vervangen, kenteken verlichting en 1 achterlampje. En de zekering van de 12v aansluiting is doorgebrand.
Van tevoren was mij bekend dat Italiaanse auto's wat problemen soms met de electra.
Ook verbruikt de alfa 1L olie op 2000km, hier was ik mij van tevoren al bewust dat ze wat meer verbruiken. En dat ik 1x in de maand of 2 maanden een busje olie erin moet gooien vind ik geen probleem.
Voordelen:
De wegligging is heerlijk.
De stoelen zitten zeer goed, ook bij langere ritten van 3-4 uur. De auto heeft een zeer luxe interieur en alles is zeer netjes afgewerkt.
Er zit een pittige 1.6 Twin Spark motor in die wel toeren gierig is.
Wil ik alle voordelen opnoemen dan ben ik nog wel even bezig. Maar vooral de luxe in deze auto vind ik geweldig!
_________________________________________
Kosten tot nu toe:
2x Stadslicht €3.00
Achterlicht €2.00
Kenteken verlichting €1.90
Voorbanden (maxxis) + erop leggen €130
10w40 Olie €10.00
Over het algemeen ben ik heel tevreden over de auto!
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Had je deze auto's al gezien?

Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark Edizione Esclusiva NEW-APK.AIRCO.NAP!
- 2003
- 223.904 km

Alfa Romeo 147 3.2 V6 GTA Nieuwe apk en db riem vervangen bij 200000 km
- 2002
- 201.506 km

Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark Progression Clima, Cruise control, Radio, Mistlamp, Lichtmetalen velgen Bij de verkoop van gebruikte voertuigen door CD-Cars wordt geen standaard garantie verstrekt. De koper aanvaardt het voertuig in de staat waarin het zich bevindt op het moment van aankoop, in
- 2005
- 288.626 km