Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark 16V Distinctive (2002)
autoreview
Signalement
Uitvoering | 147 1.6 T.Spark 16V Distinctive |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2002 |
Jaar van aanschaf | 2004 |
KM-stand bij aanschaf | 19.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
Auto om van te houden
- 172.000 km
Na een 145 was dit de tweede Alfa. Gekocht met 5 deuren met het oog op gezinsuitbreiding.
Een heerlijke, licht sportieve auto waar we heel veel plezier van hebben gehad. Het is niet de grootste auto in zijn soort, maar daar hebben we, zelfs met kampeervakanties, geen last van gehad. Gewoon een dakkoffer erop, goed inpakken en gaan.
Na 11 jaar en twee opgroeiende jongens waren we toe aan wat anders (een Lancia Delta), maar we konden geen afscheid nemen van de trouwe Alfa. En dus staat hij geschorst in de garage. Na al die tijd blijf ik nog steeds een beetje verliefd op die kar. Laat maar rustig oud worden. Daar gaan we in de toekomst vast weer plezier van hebben.
Stilstand
De afgelopen jaren is de auto een paar keer met groene platen warm gereden en voor tussentijds onderhoud geweest.
Duidelijk is dat stilstand niet goed is voor de techniek. Daarom af en toe aandacht van de specialist.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.