
Saab 900 GLE (1980)
Eerste kilometers volgt
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Aangemeld sinds | 14 maart 2013 |
|---|---|
| Op forum sinds | 16 augustus 2017 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 389 |
Eerste kilometers volgt
Als tweede auto heb ik al drie jaar een Vectra B V6 (zie andere review). Bijzonder fijne wagen...
De zoektocht In de zomer van 2020 besloten we om onze Insignia weg te doen. Ergonomisch gezien...
Vanaf het moment dat ik hem in de zomer van 2008 voor het eerst zag rijden bij de fabriek...
2012 -
Helemaal mee eens, hulde aan de redactie. De insteek hoeft niet te zijn om een geloofwaardige grap te...(1 april 2026)
Ieder zijn smaak. Ik vind cabrio’s qua design altijd een compromis. Wel zou ik er eens een keer in willen...(29 maart 2026)
Heerlijke discussie dit(25 maart 2026)
Hier staat al 13 jaar een C-Kadett in de garage. Een sedan, in de kleur Kaschmir gelb. Terwijl de moderne...(21 maart 2026)
Als liefhebber koop vaak oudere auto’s particulier. Meestal geluk, bijvoorbeeld bij de afgelopen twee....(21 maart 2026)
Wij hebben net na 5 jaar rijden onze Seat Ibiza FR (2015) ingeruild. Voornamelijk mijn vrouw reed erin,...(6 februari 2026)
Juist. Belangrijkste onderscheid waarom auto's van toen nu nog rondrijden, is dat een auto toen simpelweg...(31 januari 2026)
€42,- Dat is maar liefst het verschil op een volle tank tussen de Tinq hier om de ene hoek, of Wuustwezel...(20 januari 2026)
Eens. Wij hebben afgelopen week een proefrit gemaakt in een Cupra Formentor van 2021. Zelfde stal, zelfde...(3 januari 2026)
Deze grap verdient eigenlijk een groter publiek:) Dat ik die niet zag aankomen haha(1 januari 2026)