
Volkswagen Passat CC 1.8 TSI (2009)
Na vele jaren in een Golf V 1.9 TDI te hebben gereden (eigenlijk 2 auto's, 1 lease en 1 particulier)...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 23 mei 2008 |
|---|---|
| Op forum sinds | 23 mei 2008 |
| Aantal reacties op forum | 0 |
| Aantal reacties op artikelen | 1.111 |
Een hele mooie wagen en ook in een mooie samenstelling vind ik. Prachtig, genieten inderdaad op de mooie...(30 april 2026)
Je kunt refereren naar vergaande tijden maar dat is nutteloos. Vergelijk het dan met een clio bijvoorbeeld...(29 april 2026)
Naar mijn mening voegt zo'n warmtepomp ook weer niet zoveel toe en bovendien moet je die nog onderhouden...(29 april 2026)
Ja, dit vind ik een leuke auto. En met de verschillende accugroottes kun je prima kiezen voor een auto...(29 april 2026)
Op zich vind ik het niet gek dat elke partij hier een rol in speelt: de overheid verruimt het belastingvrije...(20 april 2026)
Ik zou ze misschien moeten rijden maar ik kan me moeilijk voorstellen dat ik van dit stel de Aygo X...(18 april 2026)
Tuurlijk kan dat voor heel veel mensen niet maar dan is er vast te overleggen over een hogere kilometervergoeding....(16 april 2026)
Het gaat om de maatschappij als geheel. Dit is niet het eerste voorbeeld dat 'we' (lees: Westerse maatschappij)...(16 april 2026)
Mwah, zo ken ik er nog wel een paar. Zolang mensen zeggen dat ze een elektrische auto nooit zouden overwegen...(16 april 2026)
Kun je dat met bronnen of andere feiten onderbouwen? Of blijft het bij een algemene aantijging?(16 april 2026)