
Ford Focus Wagon 1.5 EcoBoost 150pk Titanium Business (2020)
Een nieuwe Focus, een nieuwe review. Ik zal de opbouw gelijk houden aan de vorige. *de keuze* We...
en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Aangemeld sinds | 1 januari 2002 |
---|---|
Op forum sinds | 1 januari 2002 |
Aantal reacties op forum | 2 |
Aantal reacties op artikelen | 15 |
Een nieuwe Focus, een nieuwe review. Ik zal de opbouw gelijk houden aan de vorige. *de keuze* We...
*de keuze* Door gezinsuitbreiding werd de Yaris van mijn vrouw te klein, en de Mitsubishi...
Vanaf de introductie waren wij al vrij aardig gecharmeerd van de nieuwe Mondeo. De styling...
De Focus waar ik momenteel in rij heeft al een hele verbouwing achter de rug. Ik heb hem gekocht...
Na 2 Mondeo´s met een 1.8 motor te hebben gereden hebben wij deze keer voor een 2 liter gekozen....
Update van de kaarten kan je via de update in het menu instellingen binnen halen. Via een wifi-verbinding....(14 oktober 2020)
Chrome bleu hebben we ook overwogen naast zwart, maar we vonden deze iets te licht. Toen kwam ineens...(14 juli 2020)
Waar heb je deze focus vandaan gehaald? De 150pk versie in ST-line is hier in Nederland helaas "nog"...(26 april 2019)
Ik zie je reactie nu pas. We hebben de auto nog steeds. Ik zal binnenkort eens kijken of er nog een...(12 maart 2019)
Mooie wagens, maar een beetje suf filmpje over deze rappe auto's. Zou redacteur Ronald Tameling niet...(22 maart 2015)
Leuke uitgebreide review, en wat een kilometerstand. Erg fijne auto, met een prettige 2 liter onder...(8 maart 2015)
De Mitsubishi rij ik nog steeds zakelijk. Tja wat moet ik over die auto zeggen. Prima voor de heen en...(7 maart 2015)
Roy heeft zijn vag voorkeuze allang gemaakt. Wat me wel op valt is het ruimte verschil. De Mondeo van...(8 februari 2015)
Weer een knappe wagen door VW neergezet, clean maar dat werkt in de sector waar hij wordt neergezet....(20 oktober 2014)
Ja dat lees je dus in de Autoweek die 1 oktober uitkomt :).(23 september 2014)
Ik vraag mij af waarom ze een half uur bezig zijn met een gaatje van de buitengevel naar de kruipruimte?...(20 maart 2023)
Mooie auto hoor, staat leuk zo op de oprit. Voor de usb stick kan je gewoon zo'n klein verloopadaptertje...(17 maart 2023)
Nice, leuk om de hele keuzestressdiscussie weer te volgen. Zelf heb ik laatst ook een testrit in de...(12 januari 2023)
Heel gaaf, en tof dat je het kan doen. Zag ik deze al een tijdje geleden bij Jurgh voorbij komen?(5 oktober 2022)
Kijk kijk lekker bezig :), en ook heerlijk dat klusenthousiasme nog. Ziet er keurig uit toch, op de...(30 juni 2021)
Is jullie huis al opgeleverd? Ben benieuwd ( maar dan zal het ongetwijfeld wel even drukkig zijn :)...(20 juni 2021)
Kijk dat schiet lekker op. Mooi alles dicht en de afbouw in volle gang. Hoe is het met de stabiliteitswand/ruimte...(2 april 2021)
Renault geeft op de dorpels keurig krikpunten aan. Er zit een flinke verdikking daar onder de dorpel....(8 februari 2021)
Waar zet jij die krik precies onder?, Ik ben met die krikken altijd bang de velsnaad te beschadigen...(8 februari 2021)
Positie van de toilet op de 1e verdieping lijkt vast te staan i.v.m. de standleiding riool naast de...(12 mei 2020)